ENERGETICKÉ OŠETŘENÍ
 

Ošetření těla, které provádím, jako součást celostního léčení, je moje originální směsice technik, kterou jsem za svoji praxi nashromáždila a nejvíce se mi osvěčily.

Základ je určitě v práci s emrgií rei-ki a shia-tsu. Během práce jsem ve stavu meditace napojená na energii „Nebe a Země“, kdy skrze moje ruce, přitéká energie, která Vaše těla:) čistí, harmonizuje, energetizuje.

Jsem přítomná každému pohybu, bez Ega v Srdci a s Láskou o Vás pečuji. Jemné dotyky v Energii umí vyladit meridiány orgánů(práci orgánů samotných), odplavit staré usazené bolesti a emoce. Ruce používám i jako baňky na odsávání napětí v těle, zbavuji tělo starých nepotřebných návyků a systémů přesvědčení.

Jemné dotyky, věnované přímo Vám na míru, tělu i Mysli uleví a pomůžou otevřít se další práci, kterou je čištění programů těla a Duše pomocí terapie SRT.

Také pomáhají naladit se na svoje tělo a postupně zdokonalovat jemné vnímání a porozumnění řeči těla.

Nabízím pomoc při léčení bolestí pohybového systému, bolestí hlavy, ale i při léčení jiných akutních i chronických problémů těla i duše. Výborné při rekonvalescenci, jako šetrné řešení problémů během těhotenství nebo po porudu.

Zdraví je harmonie.  Ošetření energií k této harmonii směřuje, podporuje vlastní regenerační schopnosti organismu.

 energetické ošetření, probíhá v leže přez pohodlé oblečení, na futonu (přírodní matrace).