PORADNA DĚTI 

  Jsem maminka dvou dětí, 15 a 13 let. Máme za sebou domácí porod, domácí předškolní výchovu i školu.  Svoje děti  jsem nedala do školky, protože jsem si je chtěla užít- čas společně strávený je pro mne i pro ně velice vzácný, máme spoustu tvořivých aktivit a projektů, máme čas na to učit se sdílet jeden druhého, vyjadřovat se verbálně, emočně, výtvarně, hudebně a jakkoli jinak chceme.... Věřím, že podstatou a smyslem výchovy je naučit človíčka, kterého mám na starost, maximálně svobodně a otevřeně vyjadřovat sebe sama, aniž by tím ubližoval druhým, celku. Jedním slovem milovat.

   Nemyslím, že výchova by měla být drezurou, výcvikem za účelem výkonu v nějaké specializované oblasti. Je přece velmi důležité naučit své děti umění žít, radovat se, cítit klid a bezpečí, najít své sebe-vědomí a svůj talent a ten pak rozvíjet, tzn. být celistvým člověkem. Tímto směrem orientuji svůj zájem.

  Nabízím Vám také konzultace v oblasti kojení, očkování dětí (a homeopatickou prevenci PVS- post vakcinačního syndromu), nošení dětí v šátku, přípravy na domácí nebo alternativní porod, cvičení relaxačních a meditačních dovedností u dětí, základy psychohygieny a jiné rady jak být šťastný se svými dětmi a jak z nich vychovávat samostatné osobnosti, plné nápadů a radosti ze života.Také pomocí léčebných metod, zde zmíněných, je možné řešit i závažnější témata a problémy dětí, jako jsou problémy s učením (různá dis), hyperaktivita, problémy v kolektivu, různé strachy apod.