SRT

VELICE jemná a účinná technika odstraňování programů a bloků, které jsou podstatou problémů a nemocí. Skrze kontakt s "Vyšším Já" lze získat jakékoli informace, inspiraci, vedení, ale zejména možnost vyčistit tj.odstranit disharmonické energie a programy, které jsou příčinou všech nemocí... Nabízíme ji jako standardní doplnění homeopatické analýzy a léčby anebo jako samostatný léčebný proces.

SRT je metoda, využívající neomezenou schopnost našich duší čistit se, léčit se a učit se. Stačí když víme, jak o to požádat.

Je to jemný a účinný způsob uvolnění negativních a destruktivních emocí, energií a programů,  nashromážděných během existence naší duše a odstranění bloků, jenž nám znemožňují pozitivně využívat v životě naše vlohy, dary a schopnosti. Tyto energie a programy nás uzamykají do koloběhů příčin a následků, které nás znovu a znovu přivádějí do situací, jimiž jsme prošli již tisíckrát. Jsou-li však vyčištěny, mnohé nepříjemné zkušenosti a výzvy již nepotřebujeme, a tedy nepřitahujeme. V návaznosti na to dochází samovolně u většiny případů k následnému vymizení příčin a příznaků různých obtíží i fyzického rázu.

K SRT využíváme komunikaci s naším a klientovým Vyšším Já a podvědomím. Jako nástroj pro zviditelnění získaných odpovědí se většinou používá kyvadlo.

Protože zde jde o působení pouze na duchovní úrovni, lze případně aplikovat tuto metodu na dálku.

Jejím prostřednictvím je možné též neutralizovat geopatogenní zóny, odstranit z těla i aury diskarnáty a jiné přebytečné duše, požádat o pomoc atp. Spiritual Response Therapy je spojena se systémem, jenž svým způsobem propojuje jak filosofii, teologii, tak i kvantovou fyziku atd. Ten ale nemusíte ani studovat, ani chápat, ani mu důvěřovat, přesto Vám SRT může pomoci dosáhnout velkých změn ve Vašem životě a nejen v něm.

Výsledkem celkové očisty je, že negativní záležitosti jsou uvolněny a klient cítí často ihned velkou úlevu. Přenesení všech změn do praktického života je většinou otázkou chvilky až několika dnů, na to bohužel neexistuje univerzální odpověď.

Očista metodou SRT je velmi silný proces vyhledání a odstranění škodlivých programů z tohoto života, z minulých životů, paralelních životů, paralelního universa a budoucích životů. Práce, kterou děláme, má u většiny lidí obvykle značný efekt. Díky tomu už došlo k mnoha mentálním, emocionálním a duchovním uzdravením.

My jako terapeuti nemůžeme změnit Vaši vědomou mysl nebo zaběhlé návyky. Změna vědomých návyků, negativního myšlení a jednání je Vaší zodpovědností. Pokud se Vám to podaří, můžete ve svém životě prožít zázraky.